UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
IB Carptrack Liquid
 
Ďaľšia kľúčová prísada pre boilies od Imperial baits. Carptrack liquid je pre kapry veľmi príťažlivý, je úplne prírodného pôvodu. Jedná sa o tekutú potravu s pečeňovým základom, ktorý je jedným z najlepších atrakotorov pre kapry. Prísada L-Aminokyselin vyvoláva u kaprov tzv. žravý efekt. Vyzkúšajte i vy túto netradičnú tekutú potravu a iste dáte za pravdu, že pridávať ju do večšiny boilies je správny krok! Dávkovanie maximálne 30ml/kg.
Možno použiť tiež pre finálne zatraktívnenie boilies a peliet, buď samostatne, alebo v kombinácii s niektorým z práškových atraktorov (Powder, Squid/liver múčka, Squid múčka a ďalšie).
Tip! Carptrack Powder + Carptrack Liquid = Carptrack pasta Zmiešaním tekutej potravy Liqid a Powderu v pomere 1 diel Liquid + 5 dielov Powderu vznikne neodolateľne atraktívne cesto. Hotové cesto použite pre obalenie jednotlivých guliček boilies. Máte možnosť takto obaliť guličku určenú pod háčik alebo viac guličiek určených i na zakŕmenie. Takto obalené vydrží v závislosti na teplote vody 10–50 hodín! Týmto spôsobom pripravené návnady a nástrahy vykazujú jedinečnú atraktivitu, ale zároveň sa potvrdila výborná selektivita. Skutočne jedinečná vlastnosť, premýšľajte o tom…!
  Variant Cena  Zľava  Cena po zľave  Veľkosť bal.  Počet 
  IB Carptrack Liquid 11.76  300ml 
  IB Carptrack Liquid Big One 27.96  1000ml 
 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA