UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
White Halibut
 
Konečne je tu, brat našej veľmi úspešnej série Scoberry!
Po veľmi dlhej testovacej fáze našimi testérmi, Vám prezentujeme nový White Halibut, ktorý v priebehu testovania presvedčil celý náš tím svojou atraktivitou pre ryby. Niekoľko kaprov tesne pod 30kg hranicou a jeden cez 30kg z jedného veľmi ťažkého jazera vo Francúzsku, túto atraktivitu len potvrdili. Kombináciou veľmi kvalitných vysokoproteínových produktov sa nám podarilo vyvinúť boilies, ktoré spoľahlivo chytá po celý rok. Pevnosť mliečnych proteínov a rozpustnosť micro halibut peliet , vytvára z tohto boilies magnet pre kapry. Po vhodení do vody sa začnú najprv rozpúšťať pelety v povrchovej vrstve boiliesu, no aj napriek tomu zostane boilies vďaka svojmu vysokému obsahu mliečnych proteínov veľmi dlho pevné. Zložením mixu sa nám podarilo vyvinúť boilies novej generácie pre celoročné chytanie.
Boilies White Halibut je veľmi vhodný pre lov bez predchádzajúceho predkrmovania, alebo pri love na nových, neznámych vodách.
  Variant Cena  Zľava  Cena po zľave  Veľkosť bal.  Počet 
  White Halibut 18mm 9.43  30%  6.60  1kg 
  White Halibut 24mm 9.43  30%  6.60  1kg 
 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA