UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Bilies mix - Milk - Mix Scoberry
 

Po vyčerpávajúcej testovacej fáze sa nám podarilo vyvinúť skoro bielu celoročnú nástrahu na báze mliečnych proteínov, mliečnych produktov a ďalších vysoko kvalitných prísad. Počas testovacej fázy na dlhodobo prekrmovaných miestach i pri krátkej vychádzke do zahraničia, táto nástraha dokázala nachytať mnoho kaprov medzi 20-25kg. Jeden kapor +30kg z nemeckej vody len potvrdil nesmiernu účinnosť tejto celoročnej nástrahy. Pri veľmi tvrdých zimných testoch sa táto extrémne sladká nástraha s príchuťou scopex -jahoda ukazovala ako konštantne TOP nástraha,vďaka vynikajúcemu vyplachovaniu atraktorov i v studenej vode.
Na 1 kg mixu použite 9 vajec.

Naše boilies zmesi vyrábame z najkvalitnejších surovín a garantujeme ich čerstvosť. Všetky mixy sú zostavené tak, aby po odrolovaní spoľahlivo chytali ryby i bez pridávania ďalších prísad. Samozrejme že tiež umožňujeme každému rybárovi individuálne spracovanie našich mixov. Pre tento účel Vám odporúčame pridanie Esencií, prírodných atraktorov či tekutých potráv z našej širokej ponuky.
  Variant Cena  Zľava  Cena po zľave  Veľkosť bal.  Počet 
  Boilies mix - Milk - Mix Scoberry 20.16  30%  14.11  2,5kg 
 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA