UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Boilies mix - Spice Liver
 
Tento mix sme pôvodne používali pre našu sériu The Cube. Avšak vďaka obrovskému úspechu a záujmu rybárov o tento mix, sme ho prevzali i do nášho boiliesového programu. Zmes je zložená z jemných birdfoodov, korenia, robin redu a pečeňovej múčky. Mix neobsahuje žiadne rybie múčky a je úspešne nasadzovaný na vodách s veľkým výskytom sumcov ako selektívna nástraha na kapry. K optimalizácii mixu odporúčame pridanie 5-8ml esencie Leber Oel Rot a 50ml Liquidu Spicy Liver na 1kg zmesi.
Na 1 kg mixu použite 9-11 vajec.

Naše boilies zmesi vyrábame z najkvalitnejších surovín a garantujeme ich čerstvosť. Všetky mixy sú zostavené tak, aby po odrolovaní spoľahlivo chytali ryby i bez pridávania ďalších prísad. Samozrejme že tiež umožňujeme každému rybárovi individuálne spracovanie našich mixov. Pre tento účel Vám odporúčame pridanie Esencií, prírodných atraktorov či tekutých potráv z našej širokej ponuky.
  Variant Cena  Zľava  Cena po zľave  Veľkosť bal.  Počet 
  Boilies mix - Spice Liver 20.16  30%  14.11  2,5kg 
  Boilies mix - Spice Liver 37.95  30%  26.57  5kg 
 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA