UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
História Successful Baits

Firma Successful-Baits

 

Stretávam sa s bývalým mäsiarskym majstrom tam, kde trávi najviac času, v jeho prevádzkarni vo Finkenberg - Rheurdt v blízkosti Nemecko - Holandských hraníc. V tejto malebnej vidieckej krajine slúži Christianovi bývalý statok z roku 1775 ako predajňa, výrobňa a sklad. Veľkosť jeho predajne, skladu a výrobne nás rýchlo nechá zabudnúť, že kedysi začínal ako veľmi malý podnikateľ. Firmu Successful Baits založil v roku 1994 Christian Heymanns ako vedľajšiu činnosť. Už vtedy chytal Christian len so svojimi vlastnými výrobkami a dosahoval s nimi takých úspechov, že dopyt po jeho výrobkoch na seba nechala dlho čakať.

V priebehu 14 rokov sa premenila jeho hobby prevádzkareň v jedného z najznámejších a najobľúbenejších výrobcov nástrah a návnad. Jeho firma zamestnáva 12 stálych spolupracovníkov a predáva viac ako 170 vlastných produktov. Prevádzkareň vlastní samozrejme aj certifikát na miešanie krmív so stálou kontrolou kvality. Každý týždeň opúšťa firmu nepreberné množstvo balíkov s tovarom a keď sa človek zamyslí koľko tovaru predá na rôznych výstavách a vo vlastnom obchode, tak na MÝTUSE Successful Baits musí niečo byť.
Veľmi hrdý je Christian na jeho krátke dodacie lehoty, väčšinou do 48 hodín, pretože vlastné produkty má stále skladom. Vo svojom sklade má Christian pod kontrolou tony rôznych múčok a prísad. Pri pohľade do jeho skladu rýchlo pochopíme čo schopnosť dodávať v detaile znamená, pretože toto obrovské množstvo rôznych materiálov vyžaduje vedľa organizačných schopností tiež veľkú dávku umenia presadiť sa na trhu. Pri mnohých produktoch je skladovanie časovo obmedzené a pri malom obehu tovaru by sa jednoducho skazilo. Našťastie tento problém Christian vôbec nepozná, pretože pri množstvách, ktoré Christian denne vyrába a predáva, nezostarne v jeho sklade žiadna surovina dlhšie ako niekoľko týždňov a to samo o sebe ručí za kvalitu a čerstvosť jeho produktov. Navyše firma Successful Baits označuje každý vlastný produkt, alebo prísadu dátumom minimálnej spotreby, čo v tomto odbore zostáva stále novinkou. Slovo Servis sa dielni majstra Heymanse píše veľkým písmom. Dôkazom sú zostavujúce tabuľky na mixy, ktoré zasiela na požiadanie zdarma mailom, alebo jeho rolovací servis. Každý si môže nechať zostaviť mix podľa vlastných požiadaviek už od 10 kg alebo od 20kg mixu si nechať boilies odrolovat. Z 20 kg mixu vznikne 28-30kg boilies a to by malo na nijaký čas stačiť. Práve prebieha výroba vlastných receptúr a ja smiem vrhnúť pohľad nielen do výroby, ale aj na objednávkové listy a nachádzam na nich veľa veľmi známych mien aj od konkurenčných firiem čo ma veľmi prekvapilo, ale bohužiaľ nesmiem nikoho menovať.

Mnoho z nich má v obľube používať v stále sa zvyšujúcej miere aj konzervované produkty.

Popri vlastných kreácií si môže každý vybrať z ponuky 12 hotových mixov v spojení s viac než 20 rôznymi príchuťami. Boilies bez konzervácie takzvanej Freezers sú tiež veľmi obľúbené. Vlastné kreácie sú snáď najväčšou láskou Christiana Heymannse. Preslávili ho predovšetkým jeho Hook-Baits, kde sa pod rozpustným obalom z atraktorov skrýva tvrdé jadro odolné proti útokom bielej ryby. Medzi ďalšie nové nápady patrí napríklad vývoj Traveller balenie, boilies je konzervovaný rýchlorozpustnou soľou, alebo séria The Cube.

Nové Cubes - boilies vo forme kocky, ktoré sa excelentne hodí na chytanie na riekach, kanáloch, alebo len k obyčajnému odlíšeniu od ostatných rybárov. Christian nestojí v konkurenčnom boji o najlepšie nápady samozrejme sám. Podarilo sa mu zostaviť pod vedením Franka Wericha veľmi priebojný tím. Mladíci ako Felix Kaczmarek, Bastian Nagel a Simon Gehrlein sú podporovaní starými lišiakmi ako Holger Berner, Ove Falk alebo Nils Oetjen.

V tíme tiež pôsobí Andreas Janitzki veľmi známy kameraman a producent filmov o love rýb.

Už niekoľko rokov prevádzkuje Christian vlastnú predajňu, kde popri svojich výrobkoch ponúka produkty všetkých významných výrobcov ako sú Shimano, Fox, Trakker, Mika, Carpsounder, Chub, Pro Logic a mnohých ďalších. Christian zaraďuje novinky týchto výrobcov vždy ako jeden z prvých obchodníkov a tým udržuje svoj Tackle - Sektor neustále na najvyššom stupni kvality. Čo nového plánuje firma Successful Baits? Po zavedení novej rady Scoberry je hlavnou úlohou Christiana Heymannse sťahovanie firmy do novej vlastnej výrobnej haly, ktorú nedávno kúpil a nechal kompletne prestavať tak, aby mohol úspešne pokrývať stále sa zvyšujúci dopyt po jeho produktoch. Veľký stánok firmy Successful Baits nájdete na všetkých významných výstavách, kde je jeho odborný tím neustále pripravený Vám poradiť, alebo Vám dať tipy a prezradiť rôzne triky s nástrahami. Firma Successful Baits je nielen výrobcom, ale tiež jediným predajcom vlastných výrobkov, pre čo má Christian ľahko pochopiteľné zdôvodnenie.

Len tak si môže udržať stálu kontrolu nad kvalitou svojich produktov a predávať za korektné ceny.

Jaromír Velechovský

Team Successful baits CZ

 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA