UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Správy od vody
Víkend so Spice Liver

 Po dlhšom čase sa na Liptovskú Maru dostal aj Pavol Lúčan. 

Nakoľko Paľovi pracovné povinnosti nedovoľujú dlhodobejšie výpravy, rozhodol sa tento rok podnikať krátkodobejšie tzv. víkendové rybačky. A hneď na prvej dopadol pomerne dobre. 

Po informáciách, ktoré hovorili, že ryby sú pri chuti, sa rozhodol skúsiť šťastie druhý júnový víkend. Troška mal obavy z predpovede počasia, ktorá hovorila o radikálnej zmene. Po veternom a upršanom počasí mali prísť prvé horúčavy. Napokon sa táto predpoveď aj potvrdila a odzrkadlilo sa to aj na aktivite kaprov. 

Paľovi sa predsa aj napriek nepriazni počasia podarilo dostať na podložku okrem malých kaprov, dva slušné šupináče o hmotnosti 8,20 a 10,30kg.

Ako čerešnička na torte, tesne pred odchodom, kedy mal už pobalené všetky veci okrem udíc, prišiel posledný záber, ktorého výsledkom bola na prekvapenie krásne šťuka.

Na tejto výprave Paľo stavil na boilies vyrobené z mixu Spice Liver  doplnený o tekuté potravy Liquid Spice Liver a Liquid Liver. Nakoľko tento mix aj tekuté potravy sú značne aromatické pridal len 2ml esencie Octopus na 1kg mixu.

Ďakujeme za fotky a prajeme hlavne dostatok voľného času, pretože ako Paľo ukazuje, ryby proste chytať vieCool

 

 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA