UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Správy od vody
„UHORKOVÁ SEZÓNA“

S ďalšou správou sa hlási náš hokejista, ktorému to tento rok pekne sype.

 Prišiel začiatok začiatok júla a s ním ďalšia možnosť "potrápiť" liptovských kaprov. Tesne pre mojím odchodom vládlo chladné a upršané počasie, ktoré kaprom zjavne vyhovovalo. To však rýchlo vystriedali horúčavy a nastala tzv. "uhorková sezóna" na ryby. Množstvo rybárov to odradilo a začali baliť. No tí, čo ostávali bojovali s tým, ako urobiť aspoň záber od malého kapra, keďže boli bez záberu nezriedka aj viac ako týždeň.

Ja som rozkŕmil lovné miesto Red Carp Ring Halibutt Peletami spoločne s boiliesmi, ktoré mali moju úplnú dôveru. Boli zhotovené z mixu Pacific fish. Tekutú zložku, ktorú som pridal do mixu tvorili  Liquid GLM, Liquid Monster Crab, Liquid Betain a esencia Monster Crab. Na túto "zostavu" sa mi podarilo uloviť celkom 47 kaprov, ktorým boilies evidentne chutilo, pretože to z nich na podložke doslova tieklo.

Medzi moje   najväčšie úlovky tejto výpravy patrili ryby o hmotnosti 8kg, 8,5kg, 11,75kg, 9kg, 7kg a najväčší zdolaný kapor 13,05kg. Paradoxom je, že najväčšie jedince sa mi podarilo chytiť práve počas najväčších horúčav, keď hlásiče ostatných kaprárov ostávali dlhodobo nemé.  Aj preto si myslím, že "uhorkovú sezónu" sa mi podarilo zdolať hlavne vďaka kvalitnému boilies z dielne Successful Baits.

S pozdravom  Bc. Michal Hyben, Team Successful Baits SK

 

Ďakujeme  Michalovi za správu a už teraz môžme prezradiť, že Michal je opäť na rybách s ďalším členom nášho teamu Kamilom Macíkom. Aj keď odchádza od vody kvôli tréningom, má na svojom konte pár zdolaných kaprov. Samozrejme Kamil mu dostatočne kontruje, no o tejto ich výprave  vás budeme informovať v niektorej z nasledujúcich správ od vody.

 


 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA