UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Správy od vody
Tréningové odbehy

   Po mojom príchode domov z prvej tohtoročnej júlovej výpravy, mi po troch dňoch zazvonil telefón. Bol to Kamil, ktorý bol v tom čase už pri vode a navrhol mi spoločnú rybačku. Ja som samozrejme neodolal a po pár dňoch som už opäť nakladal veci do môjho člna. Musel som však každý deň odbiehať od vody a absolvovať hokejové tréningy, ktoré mi už v tom čase začali. Preto som mohol lovu venovať len polovicu z každého dňa.

  Narýchlo som našúľal boilies zo zmesi Red Spice Fish , do ktorej som pridal len esenciu Asafoetida . Kamil stavil na zmes Pacific Fish s esenciou Monster Crab . Mne sa sa hneď po pár hodinách ozvali zo vzdialenejšej bójky menšie kapríky, cez ktoré som sa musel prechytať k väčším. Zábery mi prichádzali počas celého dňa a aj v noci. Kamil mal zábery takmer výlučne v noci, no podarilo sa mu eliminovať malých kapíkov, zrejme veľkosťou boilies, nakoľko používal guličky vo veľkosti 30mm.

   Medzi moje ulovené ryby patrili kapry o hmotnosti 9,8kg, 9kg, 8kg, 7kg a iné. Kamil k tomu pridal 2x8kg, 7kg, 6kg a pomyselnou čerešničkou na torte bol nádherný šupináč 93cm a 13,8kg. Všetky ryby boli vo výbornej kondícii, začo si vyslúžili našu úctu a slobodu.

   S pozdravom spoločne Bc. Michal Hyben a Kamil Macík, Team Successful Baits.SK 

 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA