UŽÍVATEĽ NEPRIHLÁSENÝ
Registrácia    Login
Cena :0 € Počet položiek:0
 
Správy od vody
Mini výprava
Michal Hyben nezaháľal a opäť využil minimum času, ktorý má. O tom, že sa mu s Danielom Nemcom opäť zadarilo sa môžete presvedčiť v nasledujúcej správe.

Prišiel september a sním začali aj moje vysokoškolské povinnosti. Preto som začal rozmýšľať, ako si najlepšie vyvetrať hlavu od školy. Samozrejme hneď som zavolal Danovi, či by mi s tým náhodou nechcel „pomôcť“. Jasné že on, ako dobrý kamarát ma v tom nenechal a hneď sme začali spriadať plán na ďalšiu rybačku. Keďže času sme mali málo rozhodli sme sa vyskúšať jednu menšiu vodu u našich západných susedov v Čechách, ktorú sme si už predtým vytypovali. Cez telefón sme si zarezervovali lovné miesta a už sme tlačili všetky potrebné veci do auta. Po menších problémoch naše preplnené auto dorazilo na miesto a pred nami sa rozprestrela vodná hladina jazera. My sme si hneď prevzali povolenky a pobrali sa na naše lovné miesto. Keďže sme mali menší časový sklz, bleskovo sme začali s prípravou vecí – bivak, čln, stojany, udice... Osadili sme tyčovú bójku, ktorú sme masívnejšie rozkŕmili. Dva prúty sme vyviezli k takto zakŕmenému miestu a zvyšné štyri udice putovali k prekážkam a stromom. Tam sme rozhodili len zopár guličiek ku každej montáži. O tom, že to bola správna voľba nás presvedčil bleskový záber na Danovu udicu hneď pri vyvážke, avšak ryba skončila v potopenom strome, kde sa aj oslobodila. Ďalšie zábery nám začali prichádzať večer, keď výsledkom nesmelého „padáku“ na mojom prúte bol nádherný 128cm dlhý jeseter. Dano o čosi neskôr úspešne zdolalšupiho s mierami 91cm a rovných 14kg. Do rána zdolávame ešte jedného menšieho kapra do 8kg a Danovi podoberám tiež jeho prvého jesetera - 121cm. Sledujeme východ slnka a po rozvidnení prichádza kapor – 13kg. Potom nasleduje séria nepremenených záberov, keď ich počet sa zastaví na čísle 3. Nasledujúci štvrtý záber našťastie úspešne premieňam na poriadne tmavého jesetera – 123cm. Začíname baliť a prichádza posledný záber tejto rybačky, keď akoby symbolicky sa s nami prišiel rozlúčiť malý pleskáčik. Tlačíme všetko späť do auta a vyrážame domov. Hoci sme trochu unavení, ale nadmieru spokojní  s touto našou mini – výpravou.

Počas tejto rybačky sme chytali na boilies firmy IMPERIAL BAITS, konkrétne Carptrack Elite Strawberry , CarptrackMonster´sParadiseCarptrack Monster –Liver . Háčiky sme používali Korda a Fox, všetky bez protihrotov.

Za Team Urbancarp Bc. Michal Hyben a Daniel Nemec

 
COPYRIGHT © URBANCARP.SK 2012 ÚVOD  |   OBCHODNÉ PODMIENKY  |   O NÁS  |   SPRÁVY OD VODY  |   ČLÁNKY / VIDEÁ  |   KONTAKT DESIGNED BY ARTLANDIA